Strážci organizace

Ivana Štefková, strážce smečky

ivana@neposeda.org, 739 491 640

Helena Majerová, strážce kasičky

helena@neposeda.org, 724 875 940

Zuzana Rathouská, strážce obsahu

zuzana@neposeda.org, 778 760 418

Autobus

Cesta hrdiny

Ivana Štefková, psycholog

ivana@neposeda.org, 739 491 640

HoPo

Sylva Řiháková, kontaktní pracovník

sylva@neposeda.org

Petr Košek, sociální pracovník

petrk@neposeda.org, 778 538 281

Jahodnice

Jana Haltufová, vedoucí programu

janah@neposeda.org, 733 685 911

Kavárna Plechárna

Lenka Bártová, vedoucí tréninkové kavárny

kavarna@neposeda.org, 603 579 501

Kompas

Křižovatka

Zastávka

Michaela Letková, koordinátorka projektu

michaela@neposeda.org, 778 744 195

Hana Nováková, pedagogický pracovník

hana@neposeda.org, 730 517 934

Ivana Štefková, psycholog

ivana@neposeda.org, 739 491 640

Sídlo organizace

NEPOSEDA

Šimanovská 47
198 00 Praha 9

bankovní účet: 2000725748/2010
IČ: 69793298
DIČ: CZ69793298

Kontakt

office@neposeda.org
(+420) 739 491 640