Tréninková kavárna Plechárna

Naše kavárna nejen pomáhá mladým dospělým ohroženým na trhu práce, ale také nabízí skvělou kávu, domácí zákusky nebo čerstvé panini. Můžete si u nás zamluvít místo na rodinnou oslavu nebo posezení s kamarády. Jsme součástí volnočasového centra Plechárna na Černém mostě. 

Kde nás najdete

Bryksova 1002/20, 198 00 Praha 14 - Černý Most

Adresa

O programu

 

Od října 2015 provozujeme kavárnu Plechárna s tréninkovými pracovními místy pro dospívající a mladé dospělé od 15 do 26 let, kteří navštěvují nízkoprahové kluby v lokalitě, jsou v kontaktu s terénními sociálními pracovníky, nebo právě opuštějí dětský domov. Zprostředkováváme jim první pracovní zkušenost. Snažíme se, aby se  u nás naučili jednat s lidmi, ukazujeme jim, jak příjemné může být chodit do práce. Umožníme jim vydělat si nějaké peníze na první bydlení.

Naši zaměstnanci jsou v kontaktu se sociálními pracovníky, kteří jsou připraveni jim pomoci, když to budou potřebovat, včetně finančního poradenství.

Dáváme mladým šanci na vstup do dospělého života.

Lenka Bártová
Lenka Bártová
Vedoucí projektu

Fundraiserka s hotelovou školou Lenka věří, že i nezisková aktivita může mít zisk. I když někteří tvrdí, že většina z nás se toho nedožije :). Dělá práci s nadšením a na 134%. Chcete přijít na kávu? Máte chuť si popovídat? V kavárně je příjemná atmosféra.

Děkujeme za podporu naší činnosti