Skip to main content

Košík

Abyste nás venku lépe poznali, pořídili jsme si nové nášivky s označením TERÉNNÍ PRACOVNÍK. Díky tomu nemusíte mít obavy, jestli si nás dobře pamatujete, a můžete se na nás s klidem obrátit 🙂
Venku v terénu nás můžete potkat v úterý a ve čtvrtek, pravidelně od 13 do 18 hodin. Můžete se s námi jenom zastavit na pokec, probrat, co je nového, ale taky pořešit jakoukoliv situaci, se kterou si nevíte rady – ať už jde o školu, brigádu nebo práci, rodinu, vztahy, cokoliv. Zajímá nás taky to, jak se vám žije tam, kde bydlíte nebo trávíte čas, třeba co vám ve vaší lokalitě chybí nebo kde trávíte svůj volný čas.
V terénu můžete potkat všechny autobusácké pracovníky – Kubu, Terku i Karolínu. Procházíme lokality Prahy 14 (Kyje, Hostavice, Jahodnice, Dolní Počernice) a Prahy 21 (Újezd nad Lesy, Klánovice, Běchovice, Šestajovice). Nejčastěji na nás narazíte v okolí škol, ve skateparku nebo na různých lavičkách a sezeních v lese.
Občas musíme naše hodiny v terénu změnit v závislosti na počasí nebo otvíračce klubu – proto je nejlepší sledovat náš instagram @klub.autobus, kde najdete aktuální informace.

A pokud je venku zrovna ošklivo a vám se nechce být doma, dorazte za námi na klub!