Skip to main content

Košík

Druhý ročník akce Sejdeme se na Jahodnici měl proběhnout v červnu – kvůli nejistým hygienickým podmínkám jsme se rozhodli, že se ale se sousedy sejdeme až v září.

Nakonec jsme akci spojili hned s prvním školním dnem, abychom ho zpříjemnili jak dětem, tak rodičům, a taky našim klubákům.

Účastníci si mohli první zářijové odpoledne zpestřit dvěma verzemi městské hry, fotbalovým turnajem, airbrush tetováním a malováním na obličej, občerstvením z grilu nebo od sponzora akce, Coca-Cola HBC Česko.

Letos nám s akcí nově pomohlo také jahodnické studio jógy Pranala, díky kterému si mohli děti i dospělí vyzkoušet otevřené lekce jógy, nebo taky venkovní parkour workshop.

Díky zapojení firmy ADC Blackfire Entertainment si mohli účastníci vyzkoušet nové deskovky, a díky vinnému baru Vingl zase čerstvým burčákem 🙂

Letos nám s akcí kromě místních podniků pomáhali také naši klienti, kterým jsme mohli nabídnout jejich často první zkušenost s brigádou. To ocenili jak oni, tak my, protože se nám naskytla perfektní příležitost, jak je seznámit například s pracovní smlouvou a dalšími záležitostmi. Rádi bychom v takové práci pokračovali i do budoucna.

Děkujeme MČ Praha 14 za podporu a všem zúčastněným za příjemně strávené odpoledne! Věříme, že příští rok se na Jahodnici sejdeme znovu.