Autobus hledá posilu do týmu

Láká vás práce s dětmi a mládeží?

Chtěli byste si zkusit práci na klubu i v terénu?

Chcete se dál odborně rozvíjet?

Kdo jsme a co děláme?

Jsme nízkoprahový klub a terénní program, který pracuje s dětmi a mládeží na Praze 14 – Hostavice, Jahodnice, Kyje a Praze 21 – Běchovice, Újezd nad Lesy a Klánovice. Naší cílovou skupinou jsou děti a mladí lidé od 9 do 26 let, kteří hledají smysluplné trávení volného času, porozumění, podporu a pomoc v životních situacích, se kterými si neví rady (kam na školu, trápení s láskou, návykové látky, jak trávit volný čas…..)

Hledáme kontaktního pracovníka/pracovnici, který/á bude 2 až 3 dny v týdnu (10 či 15 hodin) na klubu či v terénu – aktivity na klubu, monitoring lokality a oslovování dětí a mladých lidí v jejich přirozeném prostředí. Zbylých 5 či 10 hodin je věnováno nepřímé práci, tzn. dokumentaci poskytování služby, účast na poradách a supervizích. 

Výše úvazku: 0,5
Nástup: 1.4.2020

 

Co požadujeme? 

věk minimálně 21 let.
vzdělání či ochotu si vzdělání doplnit
trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
výhodou je praxe v oboru

 

Co nabízíme?

zázemí zavedené organizace z dvacetiletou tradicí
dobré finanční ohodnocení
štědrý systém zaměstnaneckých benefitů
částečně flexibilní pracovní dobu
možnost dalšího odborného růstu a profesního rozvoje

V případě nám do 15.3.2020 zašlete profesní životopis a motivační dopis na email autobus@neposeda.org. Výběrové řízení je tříkolové. Uchazeči vybraní v první kole budou vyzváni, aby se dostavili k osobnímu pohovoru, třetí kolo bude probíhat na klubu či v terénu. Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.