Křižovatka hledá posilu do týmu

Láká Vás práce v terénu více než v kanceláři?
Nebojíte se oslovit člověka na ulici?
Chcete se dál odborně rozvíjet?

Kdo jsme a co děláme?
Jsme terénní program, který pracuje s dospělými v lokalitách Prahy 14, 20 a 21. Věříme v komunitní styl práce. Nezaměřujeme se na konkrétní cílové skupiny, ale na lokality jako celek. Pracujeme se všemi dospělými, kteří potřebují sociální službu. Klademe důraz na vztah jako důležitý nástroj při práci s lidmi. Jsme týmoví hráči. Nasloucháme jak lidem, kterým poskytujeme sociální službu, tak sobě navzájem.

Hledáme kontaktního pracovníka/pracovnici, který/á bude tři dny v týdnu (15 hodin) v terénu – monitoring, vyhledávání a oslovování lidí, individuální konzultace v kanceláři nebo domácím prostředí. Zbylých 15 hodin je věnováno nepřímé práci, tj. dokumentaci poskytované služby, účasti na poradách, vyhledávání informací, spolupráce s návaznými institucemi aj.

Výše úvazku: 0,75
Nástup: září 2019

Co požadujeme?
vzdělání či ochotu si vzdělání doplnit
trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
férový přístup
výhodou je praxe v oboru, řidičské oprávnění skupiny B, znalost cizích jazyků

Co nabízíme?
zázemí zavedené organizace s dvacetiletou tradicí
dobré finanční ohodnocení
štědrý systém zaměstnaneckých benefitů
částečně flexibilní pracovní dobu
možnost dalšího odborného růstu a profesního rozvoje
dog friendly kancelář

V případě zájmu nám do 21.8.2019 zašlete životopis a motivační dopis na email krizovatka@neposeda.org. Výběrové řízení je tříkolové. Uchazeči vybraní v prvním kole budou vyzváni, aby se dostavili k osobnímu pohovoru (29.8.2019), třetí kolo bude probíhat následující týden přímo v terénu. Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.